ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ

 

РИМСЬКОЇ ІМПЕРІЇ НЕ ІСНУВАЛО?!.

На стародавніх картах немає зображень "Римської імперії". Чому б це?.. 

Вічне місто – свідок великої брехні. Велика Руська – "Римська" Імперія 


З дитячих літ ми чуємо, а в школах вбираємо як істину, розписану барвистими фарбами історію про те, що в першому тисячолітті н. е. існувала т. зв. Велика Римська Імперія, і що вона існувала трохи більше 500 років: з 30 року до н.е. по 476 рік н.е., тобто практично рівно 5 століть. Між тим, матеріальних свідчень існування такої Імперії немає! Самі руїни різних старих споруд є, але немає доказів того, що їх побудували саме римляни і саме за часів імперії!!!

 

З дитячих літ ми чуємо, а в школах вбираємо як істину, розписану барвистими фарбами історію про те, що в першому тисячолітті н. е. існувала т. зв. Велика Римська Імперія, і що вона існувала трохи більше 500 років: з 30 року до н.е. по 476 рік н.е., тобто практично рівно 5 століть.

Достовірність факту існування Римської Імперії піддавалася сумніву з давніх часів. Однак, офіційна наука, утверджена світовими авторитетами протягом останніх декількох сотень років, невтомно боролася з інакомисленням і рішуче припиняла будь-які сумніви і спроби з'ясувати істину з цього питання. . .

 

Результатом цих зусиль стало повсюдне визнання існування Римської Імперії і її неоціненного внеску у формування Європи та європейської культури.

Між тим, матеріальних свідчень існування такої Імперії немає! Самі руїни різних старих споруд є, але немає доказів того, що їх побудували саме римляни і саме за часів імперії!!!

 

Мало того, немає і мало-мальськи серйозних документальних доказів того, що протягом 500 років була така Імперія, яка зараз чомусь вважається великою і т.д. Немає справжніх документів! Вчені, твердо стоять на ортодоксальних позиціях з цієї теми, вони вийшли з положення (як їм здається) наступним чином: документи, на яких базуються їх теорії, вони лукаво назвали нарративними. І вирішили, що тепер все в порядку!

 

Між тим, слово «нарративний», відповідно до словника іноземних слів, означає наступне: [фр. narratif, лат. narrativus] - розповідний, описовий, епічний. Тобто документи, на яких ґрунтується думка про те, що Римська Імперія існувала в дійсності, є оповідальними, описовими, епічними, а простіше кажучи – міфами і легендами!!!

 

Хотілося б запропонувати всім, хто читає, скласти історію свого народу, спираючись лише на міфи та легенди, і домогтися її міжнародного визнання – Вас же засміють ці ж "маститі-науковці" – спадкоємці Римської Культури, Права і Свобод ...

З цього випливає дуже простий висновок: наша офіційно визнана наука (не слабкий ідеологічний інструмент) цинічно вводить нас в оману вже кілька сотень років. І цілком можливо, не тільки з приводу історії.

На підтвердження настільки несподіваної заяви, пропонуємо подивитися на карту Діонісія описувач (Dionysius Periegetes), що датується 124 роком н.е.

 

На ній зазначені звичні нам назви країн, морів і континентів. Єдине, чого на ній немає – це «Римської Імперії», яка, за твердженнями наших сьогоднішніх істориків, була в цей період на початку свого розквіту ...

А також щоб переконатися в тому, що це саме так, а не інакше, досить поглянути на реальну карту Античної Європи, створену в 1595 році знаменитим на весь світ і визнаним картографом середніх віків А. Ортеліусом.

 

Той факт, що цей картограф визнаний і дуже шанований сучасними істориками, не дозволить його заперечувати! А це дуже важливо для викриття фальсифікаторів.

Так от, ця карта складена А. Ортеліусом в 1595 році. І на цій карті відображена антична Європа! Європа не пізніше 5-6 століття нашої ери! І ... що видно на цій карті!?

На ній немає ні західної, ні східної Римських Імперій!! А згідно сучасної "історії", вони повинні були бути і процвітати! (За те дуже добре видно кордону величезної держави "SCITHIA» (чи не "Скитія" це!!!)) – і ця карта – не єдина!

 

Так само є ще купа старовинних карт на сайті Генрі Девіса (http://www.henry-davis.com/MAPS/AncientWebPages/AncientL.html). Більшість карт реконструйовані, але, тим не менш, для того, щоб побачити повну відсутність на них «Римських імперій», цих реконструкцій цілком достатньо.

Так само цікава для розгляду стаття від 11.07.2008г., що стосується Риму і його головного символу, але про яку до сих пір мало хто знає, і тим більше не поспішають переписувати підручники історії...

Цитата: "Група дослідників з університету Салерно на чолі з професором Адріано Ла Реджина підтвердила оприлюднену в 2006!!! році гіпотезу реставратора Анни Марії Карруба, що Капітолійська вовчиця, символ Рима, була створена в XIII столітті нашої ери, а не в V столітті до нашої ери, як було прийнято вважати до цих пір.

 

З XVIII століття, коли Капітолійську вовчицю описав найбільший німецький мистецтвознавець Йоганн Вінкельман, вчені вважали, що знаменита скульптура є роботою невідомого етруського майстра. В XIX датування скульптури, зроблену Винкельманом, намагалися оскаржити принаймні два дослідника, які вважали вовчицю пізньої, середньовічною роботою, але їх спроби ні до чого не привели.

У 2006 році Анна Марія Карруба, фахівець з металургії, яка реставрувала Капітолійську вовчицю, виявила, що скульптура виплавлена цілком, а не по частинах, як це було прийнято в античні часи, а значить, її не могли зробити раніше VIII-X століть, пише Lenta .ru. "

А легенда про Рома і Рема, вигодуваних вовчицею донині жива... Бути може це Лелек і Болек, а може Кирило і Мифодій – тепер не важливо. Нас обманювали!!!

 

І навіть легенди на яких будувалася історія Великої Римської Імперії виявилися підробленими ...

Давайте спробуємо назвати легендою історичну працю маловідомого автора XVII століття Мавро Орбіні (Mauro Orbini). У 1601 році він написав книгу під назвою ”Історіографія початія имене, славы и расшіренія народа славянского и Царей и Владетелей под многіми именами и со многіми Царствами, Королевствами и Провінціями. Зібрана з багатьох книг історичних, через пана Мауроурбіна Архімандрита Рагужского».

 

У вступній частині своєї книги, пан Мауроурбін призводить величезний список використаних ним історичних джерел, які сьогодні знайти у відкритому доступі неможливо... Можливо це допоможе зрозуміти Вам, чому горять або лишаються не знайденими бібліотеки...

Крім того, потрібно врахувати, що книга писалася в 16 столітті, і автор використав лише європейські історичні джерела. Тим не менш, список їх значний...

 

Книга була перекладена з італійської на російську і видана за указом Петра I в Санкт-Петербурзі в 1722, і з тих пір не перевидавалася, що і не дивно, враховуючи, що вона містить інформацію про велич і військову славу слов'ян. У даний час шість екземплярів книги зберігаються в Москві в Історичній бібліотеці у відділі рідкісних книг.

 

Орбіні пише: “Слов’янський народ оздоблював своєю зброєю ледь не всі народи світу; розорив Перейду; володів Азією та Африкою, бився з єгиптянами та великим Олександром; підкорив собі Грецію, Македонію, Іллірійську землю; оволодів Моравією, Шленською землею, Чеською, Польською, і берегами моря Балтійського, пройшов в Італію, де довго воював проти римлян... Іноді був переможений, іноді мстився римлянам, іноді ж у битві був їм рівний... Нарешті, підкоривши державу Римську, заволодів багатьма їхніми провінціями, розорив Рим... Володів Францією, Англією, встановив державу в Іспанії, оволодів кращими провінціями в Європі... І від цього славного народу в давні часи пішли найсильніші народи, а саме – слов’яни, вандали, бургундіони, готи, остроготи, руси або раси, візіготи, гепіди, гетналани, верли або герули, авари, скіри, гіри, меланхлени, бастарни, певкіни, даки, шведи, нормани, фени або фіни, укри або ункрани, маркомани, квади, фракійці й іллірійці, венеди або енети, що заселили берег моря Балтійського, і розділилися на багато начал... Всі вони були народ слов’янський...”

Ось така от "Римська" - Російська Імперія виходить ...

 

Одна з думок Орбіні полягає в тому, що в слов'янських країнах у минулому не було своєї великої історичної школи. Або ж, як ми тепер розуміємо, вона може бути і була, але (чомусь горять бібліотеки?) Її праці до нас і, до речі, до Орбіні не дійшли. В силу тих чи інших причин. Дуже багато чого було знищено в епоху Реформації XVI-XVII століть. На противагу знищеним документам були створені нові-"правильні". В епоху Реформації в Західній Європі і в першу чергу в Італії виникли нові реформаторські історичні школи. Які зайнялися бурхливим написанням «правильної», тобто вигідної реформаторам версії історії.

 

І сьогодні ми вчимо стародавню і середньовічну історію в значній мірі, спираючись на точку зору саме західно-європейських реформаторських шкіл XVI-XVII століть.

Які з часом злилися в одну загальносвітову історичну школу, пануючу нині. Саме цією обставиною на нашу думку і пояснюється склалося в XVI-XVII століттях хибне уявлення, що ніби саме італійський Рим безроздільно панував над усім «античним» світом. Насправді, багатовікове всесвітнє панування італійського Риму існує лише на папері. В уяві істориків скалігеровців паперові залізні легіони італійського Рима суворо тиснуть паперових же «варварів», гepмaнців, слов'ян та інших. Насправді ж, як ми тепер розуміємо, все було зовсім не так ».

 

Сучасник А.С. Пушкіна – Єгор Іванович Классен, відомий історик і громадський діяч – написав чудові слова в книзі «Hовыe материалы для древнейшей истории славян вообще и славяно руссов до рюриковского времени в особенности с легким очерком истории руссов до Рождества Христова»:«Слав’ яноруси, як народ, раніше римлян і гpeкoв освічений, залишили по собі в усіх частинах cтapoгo світу безліч пам'ятників, що свідчать про їх там перебування і про найдавнішу писемність, мистецтва й освіту. Пам'ятники зостануться нaзавжди незаперечними доказами; вони говорять нам про дії наших предків на мові, нам рідній, котра становить прототип усіх слов'янських наріч ... »

 

http://leninskoe-zp.io.ua/s99268/vechnyy_gorod_-_svidetel_velikoy_lji._velikaya_russkaya_-_quotrimskayaquot_imperiyaСоздан 25 дек 2014