ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ

МОСКОВСКАЯ ХУНТА ПЛАТИТ НАЕМНИКАМ ДО 10 ТЫС. $ ЗА УБИЙСТВА УКРАИНЦЕВ

РоSSийский город Самара. Желающих по контракту умереть в Украине оказалось немного 

ПРОФЕССОР ВАЛЕРИЙ БЕБИК: МОСКОВСКАЯ ХУНТА ПЛАТИТ НАЕМНИКАМ ДО 10 ТЫС. $ ЗА УБИЙСТВА "БРАТЬЕВ" - УКРАИНЦЕВ...

  

РуSSкий мир похож на ад.

Московская хунта платит до 10 тыс. долл. за убийства украинцев.

Об этом написал российский сайт «Новый регион – 2».

И после этого у кого-то есть сомнения в «мирных» намерениях путлеровцев,

которые используют дончан как пушечное мясо?..

 

 

 

В Самаре торжественно проводили в Донбасс «добровольцев»

 

 Желающих по контракту умереть в Украине оказалось немного

 

В Самаре на центральной площади города прошла необычная церемония – местные жители торжественно проводили наемников, отправляющихся воевать в Украину на стороне террористов.

 

Несмотря на то, что митинг был согласован с городскими властями и заранее анонсирован, сочувствующих пришло немного – около 25-ти человек, по словам организаторов. Однако все формальности были соблюдены, включая флаги и речи. За общественным порядком на торжественных проводах присматривали из автобусов ОМОНовцы.

 

Организаторы митинга заранее заявили, что в Донбасс отправляются пять добровольцев. Но к моменту самой акции их осталось всего трое.

 

По информации СМИ, наемникам из России выдают 90 тысяч рублей (30 907 гривен по курсу НБУ) «подъемных», оклад составляет 120 тысяч рублей (41 210 гривен по курсу НБУ) в месяц. Контракты подписываются до 1 января 2015 года.

 

Анатолий Васильев,

http://nr2.com.ua/News/world_and_russia/V-Samare-torzhestvenno-provodili-v-Donbass-dobrovolcev-76061.html

 

 

 

А вот еще одно подтверждение об участии роSSийских наемных убийц в войне РоSSии против "братской" Украины:

 

 

 

В Маріуполі затримали російського найманця,

в Металісті знайшли зброю з РФ

 

 Вівторок, 15 липня 2014

 

У Маріуполі затримали  російського найманця Леоніда Михайлова, який намагався втекти з міста та залишити територію України. Про це повідомила прес-служба СБУ.

 

Зі слів затриманого, наприкінці червня він прибув до міста Донецьк з міста Ростов-на-Дону РФ щоб "заробити" гроші: йому обіцяли 1000 доларів США щомісяця за участь у бойових діях на боці терористів проти українських військових.

 

Як повідомили в СБУ, росіянин приєднався до терористичної організації, яка діє на Донеччині.

 

Від керівництва так званого "ДНР" він отримав вогнепальну та холодну зброю, а також вибухові пристрої для збройних нападів на блокпости сил АТО.

 

"Зрозумівши невідворотність покарання за вчинені ним злочини, найманець спробував втекти з міста, плануючи незаконно перетнути українсько-російський кордон", - повідомили у відомстві.

 

Під час затримання у росіянина вилучили гранату з запалом, штик-ніж, карти з місцевістю Донецької та Луганської областей, посвідчення-дозвіл підписане "Срєлком" (Гіркіним), паспорт громадянина РФ з московською пропискою.

 

Затриманому повідомили про підозру у скоєні злочину, передбаченому ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

 

Окрім того, як повідомив на брифінгу спікер інформаційного центра Ради національної безпеки й оборони Андрій Лисенко, військові вилучили 5 станкових протитанкових гранатометів "Спис", 3 ручних гранатомети "Муха" і стрілецьку зброю в Металісті.

 

"У бою за селище Металіст, що є сателітом Луганська, українські військові відбили арсенал зброї. Тікаючи, найманці кинули не тільки стрілецьку зброю, але й 5 станкових протитанкових гранатометів "Спис", 3 ручних гранатомети "Муха", - сказав він.

 

Зі слів Лисенка, судячи з маркування, вся вилучена зброя належить Росії.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/07/15/7032003/

 

 

 

 

 

 Создан 15 июл 2014