ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ

Анатолій Дяченко. В УКРАЇНСЬКІЙ ПОЛІТИЦІ ПОВИННІ БУТИ ЛЮДИ, ЯКІ ПРИЙШЛИ НЕ НА КРОВІ. ТАКІ, ЯК ЛЮДМИЛА АВЕСКУЛОВА
 

Анатолій Дяченко,

член колегії ВГО «Ліга Культури»

 

В основу треба поставити інтереси кримчан,

але Росії треба вивести свої війська

 

Ситуацію в Криму зараз потрібно просто відвести на етап погодження всіх сторін. Почати з якоїсь точки, звідки почнуться перемовини. Найперше – треба визнати кожній зі сторін всі свої помилки.

В основу треба поставити інтереси кримчан, але робити це треба спокійно, максимально враховуючи бажання та прагнення людей. Кожен хоче спокою та гарного життя і від цього треба відштовхуватися.

Звичайно, у багатьох питаннях була неправа українська влада. З боку Росії просто необхідно вивести війська. Якщо цього не буде зроблено, то у даній ситуації нічого гарного придумати не можна. Кримчани мають знати, що будь-яких непродуманих дій з двох боків не буде, що це питання буде вирішено, але й поспішати не треба з питаннями, які накопичувалися десятиліттями

Хотілося б вірити, що здоровий глузд нашої влади дозволить їм зрозуміти всю цю ситуацію. «Ліга Культури», очолювана Людмилою Авескуловою, пропонувала і пропонує, щоб  всі представники регіонів країни могли зібратися і розібратися у цьому питанні, але це мають бути нові люди, а не ті, що йшли до влади по крові.

Хоча, хочеться вірити, що цього кровопролиття було достатньо. Треба сила, яка б проголосила цінності, реалізація яких би пробудила творчий потенціал нашого народу і привела б до миру. І цією силою є «Ліга Культури».

Ми маємо ці цінності, і вони об’єднують нас. А коли є цінності, які об’єднують нас, то з них з’являться цінності, які об’єднають Україну і Росію, а потім – будуть цінності, які об’єднають весь світ. І тоді ми зрозуміємо, що нам нема чого сваритися, у нас – одні цінності від маленького до великого.

Головне -  не вирішувати ці проблеми під маскою старих законів, міжнародного права, а вирішувати це з погляду – що треба конкретному народові, щоб жити щасливо і нікому не заважати.

 Обновлен 18 мар 2014. Создан 17 мар 2014