ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ

Віталій Матяш. Праці Валерія Бебика цілком заслуговують Державної премії ім. Т.Шевченка. Він є вченим планетарного масштабу

На здобуття Шевченківської премії 2019 року 

Віталій Матяш (Петро Борець) 

 

Праці Валерія Бебика цілком заслуговують

Державної премії ім. Т.Шевченка.

Він є вченим планетарного масштабу

 

Я особисто вважаю, що праці Валерія Бебика цілком заслуговують Державної премії ім. Т.Шевченка. Професор Валерій Бебик працює з допомогою дуже й дуже складих технологій розробки проблеми праукраїнців. Він використовує для цього власну інтуїцію, евристічне мислення, власні чималі знання історії людства, історії різних народів, включаючи й українців.

 

Вчений володіє методами аналізу, синтезу, методикою підключення до аналізу проблематики колективного свідомого і позасвідомого, йому підвласні обширні знання артефактів культури та історії як України, так і людства. Вчений володіє інструментаріями встановлення взаємозвязку поміж фактами та артефактами культури, археології та історії, на які не звертали уваги інші історики чи археологи.

 

Валерій Бебик витворив власний науковий контент і власний світ, щодо походження українців та взаємозалежності різних культур і різної духовності, у процесі розвитку людських цивілізацій. Він є вченим планетарного маштабу, котрий працює на славу не тільки українського народу, але й усього людства.

 

Окрім наукової, академічної історії має формуватися, паралельно, ще й історія та народознавство, що творяться евристичними гіпотезами та позасвідомим знаннями, доступними лише окремим особистостям, яким Господь відкриває певні тенденції людського прогресу.

 

Серед таких осіб знаходиться і Валерій Бебик. Але таке світосприйняття та такі методи творчої роботи доступні поки що не всім всім. Світ науки, особливо української, дуже консервативний. У нас демократичіна країна! Тому я вказую свою особисту думку! Ніхто мене до неї не примушував.

 

Член Національної Спілки Журналістів України

Віталій Матяш (псевдо - Петро Борець),

 

8.12.2018Создан 09 дек 2018