ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ

Валерій Бебик. ДОНЕЦЬКА УКРАЇНА: АЗОВ І КЕЛЬТСЬКИЙ БОГ ОДІН.

Радіо “ГОЛОС ДОНБАСУ” (Авдіївка – 95,7 МГц; Бахмут – 89,7 МГц; Волноваха – 100,3 МГц; Краматорськ, Слов’янськ – 90,4 МГц; Лисичанськ – 88,2 МГц; Маріуполь – 67,34 МГц, 88,0 МГц; Мар’їнка – 95,3 МГц; Щастя -95,7 МГц)«Донецька Україна». Історичні нариси

професора Валерія Бебика

 

 

АЗОВ-АСГАРД І КЕЛЬТСЬКИЙ БОГ ОДІН


Норвезький історик Тур Хейєрдал, який у 1947 році переплив на плоту Тихий океан і в 1970 році – на  папірусному човні Атлантичний океан, виявляється дуже цікавився історією древнього українського міста Азова, що нині знаходиться в російській окупації, як і вся Ростовська область.

 

Що ж привернуло увагу норвезького історика, який організував в 2000 році археологічні розкопи в Азові? – Він уважно прочитав працю «Сага про Інглінгів» ісландського історика ХІІІ століття Сноррі Стурлусона (1179-1241рр.), який писав: «Країна в Азії на схід від Танаксвіля називається Країною Асів…, а столиця країни звалась Асгард. Правителем там був той, хто звався Одіном. Там було велике капище. За стародавнім звичаєм у нього було дванадцять верховних жерців. Вони повинні були творити жертвопринесення і судити люд».

 

Як можна здогадатися, Танксвіль – це Танаїс, а Асгард – Азов. Велике капище – донецька Кам*яна Могила. А 12 жерців – стали прообразом 12 апостолів у християнстві… Схоже, що Одін, якого потім визнали за бога, був жерцем-друїдом і володів психотехнологіями і заклинаннями. Ось що далі пише Стурлусон: «Одін міг зробити так, щоби під час бою його недруги ставали сліпими або глухими чи переповнялися жахом, а їхня зброя ранила не більші трісочки, і його воїни кидалися в битву без кольчуги, ярилися як скажені пси чи вовки, - кусали щити і були сильними як ведмеді чи бики. Вони вбивали людей, і ні вогонь, ні залізо не шкодило їм. Такі воїни звалися берсерками».

 

Представники консервативної науки розкритикували Тура Хейердала. Але російський історик Галина Кисельова довела, що, переселяючись на північ через Причорномор’я і по Дніпру в напрямку Балтії і Скандинавії, наші предки засновували князівства: Сігтуна, Упсала і місто Стокгольм. Тому й не варто дивуватися, чому синьо-жовтий український прапор дуже схожий на синьо-жовтий прапор Швеції.

 

Після смерті Одіна у 150 р. його обожнили. Верховним жерцем і королем став його син Інгве. «Інгве» – означало землевласник, землероб. Жителі, що займалися землеробством називалися інгевонами. А країна отримала назву England – країна Інглінгів. Нині це – Англія. Скіфська династія Інглінгів правила в Європі майже 900 років, а потім повернулася в Україну. Але це – тема для іншої розмови….

 

Між іншим, теорію Тура Хейердала щодо приазовського походження скандінавського бога Одіна офіційно визнала євангелістська лютеранська церква Норвегії. Ось так, хлоп*ята…Обновлен 03 фев 2017. Создан 02 фев 2017