ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО УКРАЇНИ

Валерій Бебик. 20 РОКІВ НАТХНЕННЯ І КРЕАТИВУ

До ювілею компанії "ВІЛ - 147" 

20 РОКІВ НАТХНЕННЯ І КРЕАТИВУ

 

 У моїх друзів – ювілей. 20 років тому Володимир і Людмила Авескулови створили архітектурно-будівельну компанію «ВІЛ – 147», яка за цей час стала помітним (і дуже креативним) явищем не тільки в Україні, але й за її межами.

 «Чому саме ВІЛ?» - колись спитав у кінорежисера за освітою Людмили Авескулової (президент компанії). Вона абсолютно серйозно пояснила, що ВІЛ – є сакральною твариною для українців, і для них це дуже важливо.

Я з цим – абсолютно згідний. Від себе додам, що ВІЛ є символом головного еллінського бога Зевса, культ якого зародився, на думку видатного українського археолога Валентина Даниленка (той самий, що розкопав найдавніший храм планети - «Кам’яну могилу»), в надрах Трипільської цивілізації України (VI-III тис. до н.е.).

Хоча, дехто із спільних знайомих дещо «заземлює» і каже, що «ВІЛ» - це скорочене від «Володимир-і-Людмила». Втім, це – не принципово. Головне – результат. А він – вражає…

Задум засновників, за словами генерального директора компанії Володимира Авескулова, масштабний і системний: створити компанію повного архітектурно-будівельного циклу. І цей синтез художнього та інженерно-технологічного - одразу вивів їх у «вищу лігу» натхнення і креативу.

Судіть самі. Посольство України у Великій Британії, Конституційний Суд України, Національний театр імені Івана Франка, палати Собору св. Юра у Львові – ось неповний перелік творчих досягнень компанії, команда якої вкладає свою душу і професійні уміння у свої проекти.

За цей час вони створили понад 350 об’єктів в Україні і за кордоном, витворюючи справжні шедеври архітектури, будівництва, дизайну і мистецтва.

За що б вони не бралися (будинки, квартири, готелі, ресторани, оздоровчі комплекси, офіси, громадські об’єкти, мистецькі проекти), все у них виходить якісно і креативно.

Якщо б ми хотіли показати приклади справжньої української якості, я б не соромлячись навів приклади результатів роботи своїх друзів – Людмили і Володимира Авескулових та їх команди, яким бажаю здоров’я, натхнення і отримання задоволення від чудових і креативних об’єктів!

 

Валерій Бебик,

професор, автор і ведучий програми

«Цивілізація Incognita» (телеканал «ТОНІС»)Создан 10 сен 2015